» درباره ما
 درباره شرکت سپیدار پردازش تهران 

 
شرکت سپیدار پردازش تهران  در سال 1380 با هدف ارائه خدمات و محصولات کامپیوتری با بالاترین کیفیت و قیمت بهینه تاسیس گردید. پس از عضویت در شورای عالی انفورماتیک ایران و بدنبال آن تاسیس دفتر تجاری در کشور امارات درسال 1382 فعالیتهای شرکت در زمینه واردات به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای بزرگ کامپیوتری و الکترونیکی در ایران وارد مرحله جدیدی گردید.
درحال حاضر فعالیت شرکت سپیدار پردازش تهران در بخش فروش محصولات redmax شامل منبع تغذیه و کیس کامپیوتر تقسیم می شود.
دفتر خدمات و گارانتی این شرکت با بهره بری از پرسنل متخصص و مجرب و همچنین تجهیزات الکترونیکی پیشرفته یکی از نقاط قوت شرکت در زمینه انتخاب کالای مناسب برای بازار ایران و همچنین ارائه خدمات به مشتریان شرکت می باشد.
 
 

Redmax Logo

 محصولاتredmax  شامل منابع تغذیه و کیس کامپیوتر میباشد. کالاهای redmax دارای بالاترین استانداردهای کیفی مانند CE ,RoHs ,CCC ,NEMKO ,UL ,EN ,IEC FCC وگواهینامه های SLI, Crossfire, Intel , و همچنین تائیدیه مرکز صنایع انفورماتیک ایران میباشد.

پاورهای redmax توسط کمپانی تایوانی FSP تولید می شود. این شرکت درسال 1993 در زمینه تولید انواع پاور (منبع تغذیه) درتایوان تاسیس شد. کارخانه های تولیدی این شرکت در کشورهایتایوان و چین مستقر میباشند. شرکتFSP سهم بسزائی از فروش بازارهای اروپا و آمریکا را بخود اختصاص داده است.
این شرکت در رتبه بندی جهانی در سال 2006 بعنوان سومین تولید کننده بزرگPC Power Supply  (پاورهای کامپیوتر های خانگی ) در دنیا شناخته شد.

www.fsp-group.com

 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام